Στο Παλατάκι με Παμβοχαϊκό στην πρεμιέρα ο ΠΑΟΚ

Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος ο ΠΑΟΚ θα υποδεχτεί τον Παμβοχαϊκό , ενώ ακολουθεί ένα πρόγραμμα «φωτιά» με τον Δικέφαλο στη 2η μόλις αγωνιστική να αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Παναθηναϊκό. Στη 10η αγωνιστική θα γίνει το ντέρμπι ΠΑΟΚ –Ολυμπιακός. Στην 3η αγωνιστική θα γίνει το τοπικό ντέρμπι με τον Άρη και στην 9η εκτός του άλλο τοπικό με τον Ηρακλή.TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2015-16
1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική
24/10/2015

ΓΣ Λαμία – Παναθηναϊκος
ΠΑΟΚ – Παμβοχαϊκός
ΑΟ Κηφισιάς – Παναχαϊκή
Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός
ΑΟ Ορεστιάδας – ΓΣ Ηρακλής
Αρης – ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ.
2η Αγωνιστική/13η Αγωνιστική
31/10/2015
Αρης – ΓΣ Λαμία
Παναθηναϊκος – ΠΑΟΚ
Παμβοχαϊκός – ΑΟ Κηφισιάς
Παναχαϊκή – Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός – ΑΟ Ορεστιάδας
ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. – ΓΣ Ηρακλής
3η Αγωνιστική/14η Αγωνιστική
7/11/2015
ΠΑΟΚ – Αρης
ΑΟ Κηφισιάς – Παναθηναϊκος
Φοίνικας Σύρου – Παμβοχαϊκός
ΑΟ Ορεστιάδας – Παναχαϊκή
ΓΣ Ηρακλής – Ολυμπιακός
ΓΣ Λαμία – ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ.
4η Αγωνιστική/15η Αγωνιστική
14/11/2015
Αρης – ΑΟ Κηφισιάς
ΓΣ Λαμία – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκος – Φοίνικας Σύρου
Παμβοχαϊκός – ΑΟ Ορεστιάδας
Παναχαϊκή – ΓΣ Ηρακλής
ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. – Ολυμπιακός
5η Αγωνιστική/16η Αγωνιστική
21/11/2015
Φοίνικας Σύρου – Αρης
ΑΟ Κηφισιάς – ΓΣ Λαμία
ΑΟ Ορεστιάδας – Παναθηναϊκος
ΓΣ Ηρακλής – Παμβοχαϊκός
Ολυμπιακός – Παναχαϊκή
ΠΑΟΚ – ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ.
6η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική
25/11/2015
Αρης – ΑΟ Ορεστιάδας
ΓΣ Λαμία – Φοίνικας Σύρου
ΠΑΟΚ – ΑΟ Κηφισιάς
Παναθηναϊκος – ΓΣ Ηρακλής
Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός
ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. – Παναχαϊκή
7η Αγωνιστική/ 18η Αγωνιστική
28/11/2015
ΓΣ Ηρακλής – Αρης
ΑΟ Ορεστιάδας – ΓΣ Λαμία
Φοίνικας Σύρου – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκος
Παναχαϊκή – Παμβοχαϊκός
ΑΟ Κηφισιάς – ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ.
8η Αγωνιστική/19η Αγωνιστική
5/12/2015
Αρης – Ολυμπιακός
ΓΣ Λαμία – ΓΣ Ηρακλής
ΠΑΟΚ – ΑΟ Ορεστιάδας
ΑΟ Κηφισιάς – Φοίνικας Σύρου
Παναθηναϊκος – Παναχαϊκή
ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. – Παμβοχαϊκός
9η Αγωνιστική /20η Αγωνιστική
12/12/2015
Παναχαϊκή – Αρης
Ολυμπιακός – ΓΣ Λαμία
ΓΣ Ηρακλής – ΠΑΟΚ
ΑΟ Ορεστιάδας – ΑΟ Κηφισιάς
Παμβοχαϊκός – Παναθηναϊκος
Φοίνικας Σύρου – ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ.
10η Αγωνιστική /21η Αγωνιστική
19/12/2015
Αρης – Παμβοχαϊκός
ΓΣ Λαμία – Παναχαϊκή
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
ΑΟ Κηφισιάς – ΓΣ Ηρακλής
Φοίνικας Σύρου – ΑΟ Ορεστιάδας
ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. – Παναθηναϊκος
11η Αγωνιστική /22η Αγωνιστική
23/12/2015
Παναθηναϊκος – Αρης
Παμβοχαϊκός – ΓΣ Λαμία
Παναχαϊκή – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΑΟ Κηφισιάς
ΓΣ Ηρακλής – Φοίνικας Σύρου
ΑΟ Ορεστιάδας – ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ.

error: